Про школу

Уперше про навчальний заклад згадується в «Пам’ятній книзі» Київського навчального округу ще 1903 року, де зазначається , що у 1901 році в містечку Козятин Київської губернії була відкрита Талмут-тора, в якій навчалося 104 хлопчика. А у 1905 році за повелінням Його Імператорської Величності в Санкт-Петербурзі було затверджено проектну документацію на будівництво єврейської школи в м. Козятин, яка й була відкрита у 1908 році. 9 липня 1930 року постановою президії райвиконкому тут було створено єврейську профтехшколу. Складною була доля будівлі в часи голодоморів, у воєнні роки, а вже в 1946 році залишив її стіни перший післявоєнний випуск учнів, потім школа стала залізничною № 68, восьмирічною № 4, у 1980 році тут було створено міжшкільний навчально – виробничий комбінат, а з 1997 року – ліцей.


Сьогодні педагогічний колектив ліцею – це дружна сім’я високопрофесійних, закоханих у свою справу людей, для яких педагогічним кредо є слова Сухомлинського « Серце віддаю дітям».


Ідея педагогічного колективу «Створення освітнього простору, який сприяв би формуванню потреби філософського погляду на життя»


У навчальному закладі працює 21 учитель, з них 11 учителів спеціалісти вищої категорії, 6 – старші вчителі, 2 – вчителі-методисти. Щорічно вчителі ліцею беруть участь у Всеукраїнському конкурсі « Учитель року», є його переможцями на різних етапах. Домбровська Т. М. – переможець ІІ етапу та лауреат ІІІ етапу у номінації « Українська мова та література», Хринюк В. В. – лауреат ІІ етапу у номінації «Заступник директора з навчально-виховної роботи».Степанюк В.В. – призер ІІ етапу у номінації "Математика"

У 2006 році розпочато роботу по впровадженню комплексу “Універсал” – програми, розробленої на основі інноваційної технології психолого-педагогічного проектування особистісного розвитку учня.

У 2008 році колектив ліцею став переможцем конкурсу «Модель випускника загальноосвітнього навчального закладу», а директор Комісаренко Р. Ю. виборола перемогу у обласному конкурсі «Керівник загальноосвітнього закладу» в номінації «Школа інноваційного пошуку»
У ліцеї навчаються учні 8 – 11 класів за двома профілями:
- філологічний (поглиблене вивчення української мови та літератури, іноземної мови);
- математичний (поглиблене вивчення математики, інформатики та економіки).
Крім того, організовано професійне навчання: водії категорії “С” та оператор ЕОМ для учнів ліцею та шкіл міста. За час роботи ліцею атестат про повну загальну середню освіту отримало біля 500 учнів, з них : з золотою медаллю – 76, з срібною – 21.
Практично всі випускники ліцею – студенти ВУЗів, переважна більшість з них продовжують навчання з обраного профілю за державним замовленням.
У 2007-2008 н. р. 100% випускників виявили бажання пройти ЗНО. Ліцей входить в 10-ку кращих навчальних закладів області за результатами ЗНО з української мови та літератури.
У 2009-2010 н.р. випускники ліцею показали найкращі результати ЗНО серед навчальних закладів області з біології, історії, іноземної мови
Щорічно учні ліцею беруть участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах і вибороли призові місця:
2006-2007 н.р. міський етап – 28 місць;
2007-2008 н. р. міський епап – 42 місця;
обласний етап – 1 переможець.
2008-2009 н.р.-38 місць,
обласний етап – 1 переможець.
2009-2010 н.р. – 46 місць,
обласний етап – 1 переможець.

У ліцеї створено наукове учнівське товариство “Академія”, і значна частина ліцеїстів займається науково-дослідницькою роботою. В 2007 році на другий (обласний) етап конкурсу – захисту представлено роботи 4 членів товариства, з них 2 стали переможцями, у 2008 році представлено роботи 10 учнів, 5 учнів стали переможцями.
Ольга Олицька посіла ІV місце у ІІІ (республіканському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції української мови та літератури
у 2009 році представлено роботи 12учнів,6 учнів стали переможцями.
у 2010 році представлено роботи 20 учнів, 11 учнів стали переможцями.
Вероніка Попсуй виборола ІІІ місце у ІІІ (республіканському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції української мови та літератури
З 2002 року в ліцеї видається літературно-художній альманах “Гроно” (редактор Тимошенко Алла Ігорівна).
Пріоритетним напрямком виховної роботи стало громадянське виховання, з 2002 року в ліцеї обирається президент, діє учнівський уряд, створено медіа-центр - випускається ліцейна газета “Альфа”, працює ліцейне радіо. Традиційними заходами стали: День батьківського самоврядування, Посвята в ліцеїсти, Через віки з любов’ю, День козацької слави, Дні здоров’я, благодійні акції «Подаруй дитині іграшку», «Подаруй дитині книгу», «П’ять картоплин», та інші. Учні ліцею подорожують Україною, відвідали міста Львів, Київ, Вінницю, Коломию, Кам’янець-Подільський, Канів, Луцьк та інші. Проводяться мистецькі виставки робіт ліцеїстів у рамках проекту «Творча родина».
Ліцеїсти мають змогу розвивати свої спортивні здібності: серед них є призери обласних змагань з легкої атлетики та кульової стрільби, волейболу, карате кіокушинкай.
З метою покращення матеріального стану ліцею в 2001 році створено благодійний фонд “Данко”.

    Всі новини

    Контакти

    Адреса:

    вул.Червоноармійська 57/25

    Тел.:(04342) 21770

    Email:licey08@meta.ua

    Міністерство освіти і науки України