Новини

  Подорож Європою

  У серпні 2015 року учні, батьки та вчителі ліцею-школи Козятинської міської ради, як представники одного з кращих навчальних закладів Вінницької області, взяли участь у Міжнародному культурно-освітньому проекті «Візит до Європи», метою якого було ознайомлення з історичними, культурними та освітніми традиціями європейських країн.  У рамках візиту було організовано цікаву зустріч із куратором українсько-польського проекту С.І. Кайзером, проведено вступні уроки польської мови в Опольському університеті (Польща). 

  Опольський університетУчасники мали можливість відвідати Королівський палац у Кракові, побувати в резиденції Президента Чехії в Празі. Незабутньою лишилась подорож Карловим мостом через річку Влтаву. Архітектурні композиції 14 століття, кожна з яких несе в собі таємничу легенду, є справжньою оздобою цього мосту. В історичному центрі Праги височіє прикраса всієї Європи – собор Святого Віта. Доторкнутись до багатовікової історії, відчути плинність часу, збагатитися духовно змогли усі, хто побував у цьому неперевершеному місці.

  Королівський палац, Краків

  Яскраві враження лишила також екскурсія до Німеччини та Австрії. У Відні відвідали будинок композитора В-А. Моцарта, пам’ятник австрійській імператриці Марії Терезії з династії Габсбургів, відомої своїми реформами в освіті країни у 18 столітті.

  Відень

  Доторкнутися до історії Німеччини учасники подорожі змогли у Дрездені та Берліні. Вишукана архітектура цих міст, Дрезденська галерея, монументальні Бранденбурзькі ворота, берлінська телевежа, історичний музей, університет ім. Олександра Гумбольдта нікого не залишили байдужими. Вражаючим є розуміння та переосмислення подій минулого: у самому серці Берліна створено меморіал пам’яті жертвам Холокосту; у Трептовому парку на могилах тих, хто загинув у Другій світовій війні,  завжди живі  квіти.

  Дрезден

  Відвідування чотирьох європейських країн дало можливість ліцеїстам усвідомити переваги та можливості європейської освіти, зрозуміти необхідність володіння іноземними мовами а також відчути нерозривний зв’язок освітніх, історичних та культурних надбань України з країнами Європи.

     16.09.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:

вул.Червоноармійська 57/25

Тел.:(04342) 21770

Email:licey08@meta.ua

Міністерство освіти і науки України