Новини

  «Козацькі забави» в ліцеї-школі

  Вже стало доброю традицією  ліцею-школи напередодні свята Збройних Сил України проводити військово-патріотичну гру «Козацькі забави».

  От і у цьому році відбулась спортивно - патріотична гра «Козацькі забави», присвячена 24-й річниці Збройних сил України.  На святі учні були ознайомлені з історією розвитку Збройних сил України. У них  формувалась зацікавленість до занять фізичними та військово - прикладними вправами. Свято почалось із виконання державного гімну України та хвилини мовчання в пам'ять про загиблих героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули, виконуючи свій патріотичний обов’язок у зоні проведення АТО.

  Далі почалися конкурси: естафети, у яких брали участь команди у повному складі, та індивідуальні випробування на витривалість та швидкість. Хлопці підтягувались на турніку, дівчата стрибали на скакалці, а потім намагалися попасти баскетбольним м’ячем у кільце. У когось виходило краще, у когось гірше, але всі старанно вели боротьбу за перемогу.

   

   

  За результатами проведення змагань місця розподілились так: серед учнів 5-7 класів: І місце – 6-А клас, ІІ місце – 5-А клас, ІІІ місце – 7-А клас. Серед учнів 8-9 класів: І місце – І інтегрований клас, ІІ місце –  8 клас, ІІІ місце – І курс філологічного профілю. Серед учнів 10-11 класів: І місце – ІІІ курс математичного профілю, ІІ місце – ІІ курс математичного профілю, ІІІ місце – 11 клас .

  Найсильнішим учнем визнано Козачука Олександра, учня ІІІ курсу математичного профілю; найкращими вболівальниками - учнів 5-Б класу; найкращими командирами команд - Джемесюка Ярослава, учня 5-А класу, та Дрижука Владислава, учня І курсу математичного профілю.

     20.12.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:

вул.Червоноармійська 57/25

Тел.:(04342) 21770

Email:licey08@meta.ua

Міністерство освіти і науки України