Новини

  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

   

  Не виключенням став і наш навчальний заклад.   Практичний психолог та соціальний педагог ліцею-школи, провели ряд  просвітницько-профілактичних заходів, а саме:

  -                    Лекції та профілактичні бесіди на теми: «Насильство – кримінальний злочин», «Запобігання насильству», «Я і група: толерантна особистість», «Насильство. Як себе захистити від насильства», «Уміння спілкуватися – запорука успішної діяльності педагога»;

  -                    Семінари-практикуми «Запобігання насильству», круглий стіл «Причини виникнення жорстокої поведінки підлітків»

  -                    Корекційно-розвивальні, тренінгові заняття з тем «Профілактика агресивної поведінки підлітків», «Толерантні взаємостосунки з оточуючими», «Як запобігти насильству».

  -                    На стенді психологічної служби ліцею-школи висвітлені поради «Як уникнути насильства», «Права та обов’язки батьків», «Проти насильства в родині», «Пам’ятки батькам, дітям, щодо того, як запобігти насильству», «Правила, які допоможуть запобігти насильству на вулиці»

  В останній день акції відбулася виставка малюнків дітей «Ми проти насильства!».

     20.12.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:

вул.Червоноармійська 57/25

Тел.:(04342) 21770

Email:licey08@meta.ua

Міністерство освіти і науки України